Content Management System

Czym jest CMS?

System Zarządzania Treścią to narzędzie pozwalające na łatwe utworzenie i prowadzenie serwisu WWW. Kluczowym założeniem systemu CMS, jest udostępnienie użytkownikowi nietechnicznemu narzędzi do samodzielnego kreowania strony WWW.

Moduły

Web screen Web Analitysc screen

Przestrzenie WEB

Miejsce, w którym użytkownik zarządza stronami, wersjami językowymi, Pozawala zarządzać przekierowaniami oraz ustawieniami analitycznymi.

Bloki

Podstawowy moduł, za pomocą którego buduje się treść strony. Na podstronach można zastosować więcej niż jeden blok jak również w niektórych przypadkach stosować zagnieżdżenie blok w bloku.

Blocks screen
Forms screen

Formularze

Moduł pozwalający na budowanie rozbudowanych formularzy (z uwzględnieniem walidacji pól), a następnie umieszczanie ich na wybranych stronach (jako jeden z bloków).

Media

Moduł służący do zarządzania plikami. Pozwala wgrywać wszelkiego rodzaju pliki, które mają być następnie prezentowane w serwisie WWW.

Media screen
Person screen

Użytkownicy

Moduł pozwalający na zarządzanie użytkownikami systemu. Możliwość dodawania i usuwania użytkowników oraz, poprzez grupy, możliwość nadawania im uprawnień.